Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

ARS, Silky та Samurai: які садові пили краще зверни?

ARS, Silky та Samurai: які садові пили краще зверни?

З цієї причини садівники-професіонали та любителі перед тим, як купити інвентар, докладно вивчають пропозицію ринку та аналізують якості інструментів згідно багатьох критеріїв. У даному матеріалі ми розглянємо садові пили від трьох відомих виробників: ARS, Silky та Samurai.

Вищеназвані бренді досить впізнавані в багатьох країнах світу. Сьогодні компанії реалізують гідні уваги садові інструменти, які популярні завдяки своїй ергономічності та продуманій конструкції. Позицію лідерства, безумовно, посідають пили ARS – при широкому асортиментному ряду вироби мають відмінну якість. Інструменти від бренду Silky дещо поступаються .виробам ARS, але при цьому демонструють високу надійність. Трійку виробників замикає компанія Samurai, яка поставляє на ринок більш дешеві, але менш різноманітні пили. Вироби Samurai здебільшого купують любителі або власники невеликих садів, оскільки вони не такі довговічні, як пили ARS та Silky.

Загалом, садівникам України сьогодні представлена можливість зверни пилку, яка найбільш відповідатиме потребам: лучкову, ножівку, складну чі телескопічну модель.

ARS – лідер серед виробників садових пив

Як ми вже наголошували, у рейтингу виробників компанія ARS посідає першу позицію. Бренд може похвалитися широким асортиментом продукції. Серед пив можна зверни:

 1. Садові пили складного типу, які здатні перерізати порівняно нетовсті гілки. Такі моделі бездоганні у тому випадку, коли роботу слід здійснювати на висоті. Полотно кожної з таких пив виготовлене згідно технології TURBOCUT. Лезо складної пили відмінно входити в рукоять, і тому виріб не потребує чохла.
 2. Ножівки для саду – відмінні моделі для спилювання гілок у напрямку «на себе». Така пила чудово перерізає волокна, що загалом впливає на чистоту зрізу. Крім того, конструкція передбачає абсолютну відсутність забивання зубців стружкою.
 3. Садові пили з викривленими полотнами, які ідеальні для роботи в місцях з обмеженим доступом. Конструкція передбачає чітке спилювання без пошколдення гілок, що ростуть поряд зі спилюваною.
 4. Моделі, оснащені телескопічними ручками – вироби, що допомагають обрізати високі дорослі дерева.

Серед переваг садових пив ARS можна назвати можливість замінити полотно при зношуванні (компанія виготовляє змінні деталі, які ідеально підходять для інструментів). Крім того, інвентар відрізняється довговічністю та зручністю у використані. Зазначимо, що саме компанія ARS запровадила стандарт Pull-Saw – з її подачі пиляти почали у напрямку «до себе», а не «від себе». Всі вироби бренду виготовляються з висококласних матеріалів, і тому є взірцем серед подібної продукції на світовому ринку.

Пили Silky – зручність та надійність

На другій сходинці рейтингу виробників садових пив по праву перебуває компанія Silky. Продукція даного бренду демонструє позитивні показники зносостійкості та надійності. За характеристиками дані інструменти цікаві хоча б тим, що виготовляються з перевірених матеріалів. Асортиментний ряд виробника налічує такі типи пив:

 • Універсальний;
 • Туристичний;
 • Спеціалізований;
 • Столярний та будівничий;
 • Професійний;
 • Складний та інші.

Виготовлення моделей відбувається з урахуванням первісної технологічної обробки. Проте, кожна з моделей – самодостатній зразок, який має притаманні лише йому особливості. Серед численних виробів назвемо найбільш варті уваги:

 • Silky 500-5 із серії Katanaboy (легка алюмінієва ручка, + фіксатор леза);
 • Silky 300-8 із серії Gomtaro (ножни + кліпса для кріплення на ремінь);
 • Вироби серії Super Accel (2 робочі положення, призначення – сіра та зелена деревина);
 • Вироби серії Tsurugi (для здійснення обрізки в місцях з обмеженим доступом).

Беззаперечними перевагами садових пив Silky можна вважати якісні матеріали (полотна на основі високовуглецевої сталі), особливе шліфування виробів та Impulse-hardending – брендовий спосіб для здійснення гартування сталі.

Пили Samurai – дешево і ефективно

Бренд Samurai посідає останню сходинку рейтингу, оскільки виробник поставивши на дешеву ціну продукції, яка представлена в досить малому асортименті. Пили даного виробника не зможуть задовольнити вимоги професіоналів, проте ідеально допоможуть аматорам з невеликими садами чи приватними ділянками. Полотна пилок не придатні для великих навантажень, і при інтенсивному використанні можуть зламатися. Альо продукція «Самурай» знайшла свою нішу серед користувачів, яким потрібні дешеві та ефективні товари.

Серед переваг «Самураїв» можна назвати особливу комп'ютерній ютерну заточку, яка гарантує гостроту леза та можливість використання без попереднього розведення зубців.

Висновки

В інтернет-магазині Esad.com. ua можна купити пили від усіх трьох виробників. Клієнтам слід визначитися з об'єднання ємами робіт, способом застосування інструменту та очікуваними термінами служби. Економити на купівлі садової пили не радимо, оскільки це може призвести до пониження ефективності робіт. Проте, якщо клієнтам пила потрібна для ситуативного використання, можна скористатися і дешевими моделями.

Інші статті
 • Городні роботи в червні
  Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
 • Що садити в червні?
  Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner