Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

НАЙКРАЩІ СТЕПЛЕРИ ДЛЯ САДУ ATTALINK ТА MAX

НАЙКРАЩІ СТЕПЛЕРИ ДЛЯ САДУ ATTALINK ТА MAX

Про ті, чому їх варто купувати, мова йтиме далі.

Садовий степлер у руках умілого садівника здатен в декілька разів пришвидшити роботу. Купити такий інструмент у першу чергу варто тим, хто працює у промислових садах, на розсадниках, розплідниках, в тепличних господарствах тощо. Чимало індивідуальних користувачів теж можуть купувати степлери для професійного догляду за садом та городом.

Переваги садового степлера

Вручну здійснити великий об'єм роботи із фіксації рослин буває важко навіть досвідченим працівникам. Руки втомлюються, міцність і якість зав'зв'язок у різних місцях може відрізнятися. Через неуважність іноді рослини, закріплені до шпалери чі опори вручну, перетискаються, тобто відбувається погашення заборгованості, ламаються та гинуть.

Основні переваги садово-городніх степлерів:

 • маневреність та простота у роботі;
 • можливість працювати із пагонами та гілками різної товщини;
 • абсолютна безпечність для рослин;
 • підвищення продуктивності праці на виробництві;
 • покращення якості рослин та зростання врожаю;
 • доступність розхідних матеріалів;
 • можливість працювати без спеціальних умінь та навиків.

Вигідні моделі степлерів

На вітчизняному ринку можна знайте широкий асортимент інструменту та обладнання для садівників. Проте, не усім відомо, які моделі дійсно достойні уваги і служитимуть безперебійно впродовж багатьох сезонів. Краще купити один якісний зразок, ніж декілька дешевих аналогів, що швидко виходитимуть з ладу.

Ми рекомендуємо купувати японські зшивачі Max для кембрика та французькі моделі Attalink, зокрема зразок Attalink 3А для роботи із квітами, кущами та деревами.

Серед розхідних матеріалів завжди можна докупити дужки, ножі, полоси, нитки, кембрики. З дешевими аналогами можливі неприємності із підбором сумісних розхідних матеріалів. А використовуючи неоригінальні засоби, часто провокуються поломки.

Французькі та японські моделі інструментів впродовж багатьох років користуються популярністю серед спеціалістів із різних країн світу. Вони виготовлені із міцних та стійких до поломок і деформацій матеріалів, зручно розміщуються у долонях садівників. З такими знаряддями праці однаково легко можуть працювати як чоловіки, так і жінки.

Зшивачі Max і Attalink популярні і затребувані серед професіоналів та садівників-любителів. Вони сконструйовані таким чином, щоб розхідні матеріали можна було замінити дуже легко і швидко. Вага інструментів невелика, дискомфорту і передчасної втоми у працівника, як правило, ніколи не виникає.

Одними з кращих на вітчизняному ринку слід вважати на даний момент степлери Макс та Атталінк. Вони довговічні, продумані до дрібниць, ефективні та дуже надійні. Купивши такий зразок одного разу, Ві можете ефективно ним користуватися впродовж декількох сезонів без будь-яких поломок та зупинок у роботі. Єдине про що варто подбати заздалегідь – закупівлю із запасом сумісних розхідних матеріалів.

Інші статті
 • Городні роботи в червні
  Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
 • Що садити в червні?
  Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner