Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

НАЙКРАЩІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЩЕПЛЕННЯ

НАЙКРАЩІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЩЕПЛЕННЯ

Цей прийом широко застосовують у сільському, садово-паркового та лісовому господарстві для отримання бажаних характеристик рослин.

Наш Інтернет-магазин пропонує для виробників рослинної продукції, освітніх та науково-дослідних установ професійні верстати для щеплення рослин. Рекомендуємо звернути увагу на моделі Omega Star та Omega Uno. Популярними та затребуваним у багатьох країнах світу є зразок верстата (гільйотини) SCIONON SGC6-GBU3. Цей інструмент виготовляють майстри у Новій Зеландії. Верстат дає можливість професійно виконувати окулірування, копулірування та інші маніпуляції, укомплектувань запасними лезами.

Більш доступними та популярними серед спеціалістів та садівників-любителів є секатори для щеплення. На відміну від станків, секатори значно доступніші за ціною. Ми радимо звернути увагу на секатор для щеплення Premium, Alvaro Bernardoni, Artitec. Зразки, що представлені на нашому сайті, популярні та затребувані у різних країнах світу, дають можливість працювати із найрізноманітнішими біологічними видами рослин, прості в експлуатації та довговічні. Леза секаторів виконують бездоганні зрізи, які чудово приживаються.

Ножі для щеплення від таких виробників, як Антоніні, Due Buoi, ARS, Felco-Victorinox – це висока якість, надійність та довговічність. Якщо секатор та верстат для щеплення обирають, як правило, виробники рослинної продукції, то ножі популярні серед значно ширшого кола користувачів. Це селяни, дачники, садівники, ландшафтні дизайнери, інші особини.

Ножі для щеплення бувають різної конструкції, можуть бути багатофункціональними, поєднувати декілька ліз та додаткові пристосування. Для вдалого вибору ножа для щеплення необхідно визначитися із переліком завдань, які необхідно буде виконати.

Як вдало зверни ніж для щеплення

 • ознайомитися із асортиментом на нашому сайті та вибрати відповідний бренд;
 • проаналізувати технічні характеристики ножа;
 • визначитися із типами щеплень, які Ви бажаєте проводити та можливостями їх здійснювати конкретним зразком;
 • ознайомитися з відгуками та особливостями догляду (заточка, зберігання);
 • проконсультуватися із нашими спеціалістами – вони завжди охоче допоможуть здійснити вдалий вибір.

Усі інструменти для щеплення, які представлені на нашому сайті, відповідають високим стандартам якості, можуть використовуватися для здійснення різних за складністю завдань із найрізноманітнішими біологічними видами та сортами рослин.

Однак, варто пам " ятати, що бездоганно виконані зрізи тканин – це ще не гарантія успіху. У щепленні важливо дотримуватися також інших правил і рекомендацій.

Варто пам " ятати, що успіх щеплення залежить від:

 • вдало підібраного інструмента (гостроти лез);
 • якості рослинного матеріалу;
 • техніки виконання маніпуляцій;
 • вибору допоміжних засобів (віск, паста, гумка, плівка);
 • погодних, кліматичних умов та інших чинників.

Ми рекомендуємо професіоналам та садівникам-любителям використовувати професійну плівку для щеплення Maxifilm, Buddy Tape, плівку з ПВХ, молочну плівку для окулірування. Гарно себе зарекомендували гумки для щеплення Flexiband. Такого типу матеріали потребують спеціальних умов зберігання та застосування, однак є значно ефективнішими за ряд аналогів-попередників.

Щиро бажаємо Вам успіхів у садівництві та щепленні рослин! Оббирає найкращі засоби та матеріали для щеплення за найбільш вигідними цінами, читайте сучасну професійну літературу, експериментуйте та насолоджуйтеся плодами своєї праці!

Інші статті
 • Городні роботи в червні
  Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
 • Що садити в червні?
  Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner