Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

ТРИ ПРАВИЛА ВИБОРУ САДОВО-ГОРОДНЬОЇ ЛОПАТИ

ТРИ ПРАВИЛА ВИБОРУ САДОВО-ГОРОДНЬОЇ ЛОПАТИ

Без лопати неможливо перекопати земельну ділянку, посадити дерево чи кущ, прибрати сніг. Цей древній інструмент за тисячі років зазнав небагато змін, однак найкращі виробники все ж подбали про покращення ефективності, ергономічності та довговічності виробу.

1. Перше правило. Перед покупкою лопати зверніть увагу на її функціональне призначення. Найкраще для комплексного цілорічного догляду за рослинами придбати штикову та совкову лопату. Першою зручно перекопувати ґрунт, викопувати ями, пересаджувати рослини. Совкові моделі потрібні для збору снігу, роботи з добривами, субстратами, мульчею, різними сипучими матеріалами. Для роботи в парнику, з розсадою чи інших дрібних маніпуляцій також купіть невеличкий металевий совок. Незамінним він є для догляду за клумбами, квітниками, на грядках. Совочки Беллота на внутрішній поверхні мають шкалу, що надзвичайно важливо для вимірювання глибини ямки під час посадки рослин у ґрунт.

2. Друге правило. Лопата має бути зручною саме для Вас. На що слід звернути увагу в першу чергу – форму насадки, її вагу та висоту держака. Є зразки, що продаються повністю укомплектованими, а є і такі, до яких можна підібрати держак відповідної товщини та висоти. Держаки у більшості моделей виготовлені із дерева. Звертайте увагу, щоб на них не було сучків та скалок. Наконечник держака може відрізнятися за формою та матеріалом (бувають Т-подібні та V-подібні зразки). Чимало держаків мають відполірований та заокруглений кінчик. Радимо ретельно підбирати ту модель, яка максимально зручна для Ваших рук.

3. Третє правило. Не економте на лопати. З поганим інструментом працювати складно та неприємно, продуктивність праці знижується, виникає передчасна втома рук та spini, натираються до мозолів долоні. Оббирає лопати від відомих виробників з гарною репутацією. Це дозволить використовувати інструмент впродовж багатьох років. Ми радимо купити для саду та городу лопати професійної лінійки Беллота (Жолудь). Штикові, совкові, багатофункціональні, совочки виготовляються із високоякісної сталі, яка має високий показник зносостійкості, стійка до деформацій і поломок. Лопати Беллота популярні в багатьох країнах світу, мають тисячі позитивних відгуків. Їх залюбки використовують як професіонали, так садівники-любителі.

Сподіваємося, що Вам вдасться здійснити вдалий вибір лопати для саду та городу. Наші консультанти охоче нададуть відповіді на запитання щодо лопат та догляду за ними, запропонують зручний спосіб доставки по Україні. Бажаємо Вам успіхів у догляді за рослинами та щедрих врожаїв!

Інші статті
  • Городні роботи в червні
    Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
  • Що садити в червні?
    Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner