Кошик
3507 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

ГОРІХ ВОЛОСЬКИЙ ТА ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ НЬОГО

ГОРІХ ВОЛОСЬКИЙ ТА ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ НЬОГО

Несправжні кістянки у різних сортів відрізняються формою і розміром. Вони можуть бути округлими, чи овальними, дрібними та досить великими.

Горіх любити освітлені ділянки. Зростання доволі швидко. Дерево стійке до посух та досить теплолюбне. Квіти з'єднання є у квітні-явились в місті у, а плодоносити горіх переважно у вересні. В окремі роки через весняні заморозки квіти масово гинуть, оскільки з'єднання є вони на дереві ще до розпускання листя, яке могло б їх захистити. Насаджують горіхи у різних регіонах України – у лісах, садах, парках, вздовж доріг.

У традиційній та народній медицині існує безліч рецептів ліків із різних частин горіха (кора, листя, оплодні), які помічні при захворюваннях шкіри, шлунка, кишечника. Препарати із горіха допомагають стабілізувати показники крові, ефективні в боротьбі з паразитами. Горіх є цінною харчовою та лікарською рослиною.

Волоський горіх може за сприятливих обставин доживати до 400 років, а капм, які іноді утворюються на стовбурах, можуть важити 1-2 т. Їх цінують за гарну текстуру і використовують для виробництва меблів та оздоблювальних робіт. Деревина горіха цінна, має красивий колір, високі технічні характеристики, піддатлива у роботі, легко полірується.

Цікаві факти

  • горіх – це харчова, ефіроолійна, фарбувальна, декоративна, дубильна, деревинна, косметична рослина;
  • в Україні створені сорти, які добре адаптовані до наших кліматичних умов (Придністровський, Яровський, Яблунівський, Бомба та інші);
  • рослина володіє фітонцидними та комаховідлякуючими властивостями;
  • горіх може жити до 400 років;
  • урожайність дерева та якість продукції зростає з віком;
  • горіхи можна зберігати 2-3 роки;
  • щоб плоди не стали гіркими, їх зберігають у сухих та прохолодних місцях;
  • білок, який містять горіхи, легко засвоюється;
  • горіхи – ідеальний перекус, чудово втамовують голод;
  • харчова цінність 100 г горіхів така ж, як одного літра коров'як ячого молока;
  • у горіхах міститься значна кількість йоду, кальцію, магнію та інших мікроелементів, що важливо для правильного харчування;
  • найчастіше горіхи уражаються бактеріозами та бурою плямистістю;
  • горіхи часто ховають у землі білки та сойки, а згодом забуваючи про схованки на цих місцях проростають деревця;
  • фальсифікат посадкового матеріалу горіха волоського ставити на ринку України близько 98%.

У нашому Інтернет-магазині можна купити за вигідною ціною інструменти для щеплення горіха Due Buoi 270 Due Buoi 266 L, ряд інших засобів для догляду за рослинами. Спеціальні інструменти для щеплення дають можливість виконати садівнику бездоганні зрізи тканин, які в подальшому швидко приживляються. Таким чином, майстер може повною мірою насолоджуватися плодами своєї праці та отримувати гарні врожаї. Практичні поради щодо посадки та вирощування садових дерев і кущів Ви знайдете в книгах, які радимо у нас замовити. Для обрізки горіха та інших дерев рекомендуємо використовувати професійні пили, сучкорізи, секатори. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів від найкращих виробників із різних країн світу за доступними цінами, гарантуємо високу якість та довговічність товарів.

Схем обрізки горіха є декілька, проте варто пам " ятати, що найкраще, якщо крона починається на висоті близько 1,5 м від землі. Зрізи потребують обробки спеціальними речовинами, які покращують загоювання. Рекомендуємо ознайомитися із асортиментом паст, мастик та інших засобів, на нашій сторінці.

У публікації використані дані із книги «Даруй лісів України» (Чернецька М. П., 1974), «Лісівництво та дендрологія» (Атрохин В. Р., 1982), матеріали Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (http://www.auv.com.ua/15-sectionchief/gardening/)

Інші статті
  • Городні роботи в червні
    Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
  • Що садити в червні?
    Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner