Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

НАЙВАЖЛИВІШЕ ПРО ЗАТОЧУВАННЯ ЛЕЗ

НАЙВАЖЛИВІШЕ ПРО ЗАТОЧУВАННЯ ЛЕЗ

В мережі Інтернет викладені численні майстер-класи від аматорів та професіоналів, присвячені заточці інструментів. Нажаль, чимало відеосюжетів демонструють ті прийоми, які є неприйнятними для заточування лез професійних інструментів.

Ми рекомендуємо для уникнення проблем із заточкою разом із інструментом купувати брусок та інші засоби від одного виробника.

Найпоширеніші помилки

 • використання для заточування дешевих та неякісних засобів (матеріалів);
 • порушення рекомендацій від виробника (наприклад, кута заточування);
 • застосування інструментів не за прямимо призначенням, що призводить до деформацій та поломок.

Наші поради

 • для професійних ріжучих інструментів Фелко (Felco), АРС (ARS), Стафор (STAFOR) та інших, оббирає виключно фірмові (рекомендовані виробником) бруски, точильні камні (штучні і природні), інструменти, напилки, набори;
 • чітко дотримуйтеся інструкцій по догляду за інструментом від виробника;
 • застосовуйте кожен інструмент для тої роботи, яку він повинен виконувати;
 • для очистки та змащення найкращі виробники ріжучих інструментів розробили спеціальні спреї та змазки – саме їх і слід використовувати.

Власниками фірмових швейцарських інструментів Фелко ми рекомендуємо купити за вигідною ціною точильний камінь 902, точильний інструмент 903, спрей для очищування Felco 980, змазку Felco 990.

Для шанувальників японського бренду АРС рекомендуємо купити спрей ARS-GO-1, брусок ARS-SS-240, напилок ARS F9-10.

Італійський бренд Стафор пропонує Вашій увазі натуральний точильний камінь Stafor 980 та Stafor 990.

Від виробника ріжучих інструментів Due Buoi радимо купити за доступною ціною натуральні та штучні точильні камені.

Брендом Хепстон (Hapstone) створений чудовий набір для заточення і доведення ножів. Цей комплект розрахований для догляду за професійними ножами і доступний українським спеціалістам.

Складаний точильний інструмент GIELLE 001 від тайванського виробника є компактним та універсальним – відходить для заточування різних інструментів.

Кожен виробник садового інструменту вирізняється на ринку своїми особливостями, дизайном, ергономічністю. Варто пам " ятати, що твердість сталі, покриття та інші характеристики у різних брендів мають певні відмінності. Саме тому, усі тонкощі та секрети заточування лез необхідно дізнаватися на оригінальних сайтах виробників чи з інструкції.

Не експериментуйте із заточуванням ліз дешевими засобами. Це може призвести до деформацій та поломок. Любіть свій інструмент, купіть для нього найкращу кобуру, (чохол або футляр), змазку, спрей, точильні камні та інші засоби. Лише у такому випадку робота із садовим інструментом буде приємною, легкою та професійною.

Інші статті
 • Городні роботи в червні
  Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
 • Що садити в червні?
  Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner