БЕЗПЕЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ
Техніка обрізки рослин викладена у професійній літературі, яку можна замовити на нашому сайті. Ми радимо звернути увагу на книгу «Практичне обрізання та формування дерев, декоративних і фруктових чагарників». Тут Ви знайдете чимало цінних порад і рекомендацій для догляду за садом та городом.
Щоб навчитися ефективно працювати з кожним інструментом, необхідна практика та вдалий вибір знаряддя праці. Ми піклуємося про своїх клієнтів, тому пропонуємо широкий асортимент товарів, які можна підібрати відповідно до індивідуальних вимог (вага, розмір ручок, зручність для шульги, маневреність та ряд інших параметрів).
Найважливіші правила техніки безпеки при роботі із садовими інструментами
- заборонено застосовувати інструменти дітям, а також особам, які не ознайомлені з правилами експлуатації;
- заточування лез, заміну зношених та ушкоджених деталей слід проводити вкрай обережно;
- очищення від бруду, пилу, смоли, соків рослин має здійснюватися з великою обережністю за допомогою спеціальної ганчірки та очищаючого засобу;
- не можна переносити інструменти без кобури, чохла або чохла у кишенях, на поясі;
- категорично заборонено зберігати ріжучі інструменти у місцях, які доступні дітям та стороннім особам;
- не слід користуватися інструментами при виникненні поломок – розхитуванні болта секатора, деформаціях леза, випаданні пружини, інших несправностях;
- якщо Ви використовуєте електросекатор чи інший садовий електроприлад, перед початком роботи рекомендуємо впевнитися у справності усіх деталей, достатньому заряді акумулятора, перевірити інші технічні характеристики;
- категорично заборонено гратися садовими інструментами та використовувати їх не за призначенням;
- не залежно, працюєте Ви у власному саду, чи на великому виробництві, переконайтеся в укомплектованості аптечки та наявності у ній кровоспинних засобів, перев'язочного матеріалу, знеболюючих препаратів.
Пам " ятайте, що секатор, сучкоріз, ніж, пила, ножиці, коса належить до переліку інструментів із гострими ріжучими поверхнями. Лише при дотриманні основних правил, Вам вдаватиметься виконувати роботу безпечно та якісно, зберігати інструмент у чудовому стані та експлуатувати його впродовж тривалого періоду.
Виробники доволі часто піклуються про безпеку садівників, створюючи для інструментів зручні засоби для зберігання і перенесення. Радимо придбати власникам оригінальних секаторів кобуру Felco, Жолудь, Due Buoi та інші аксесуари. Усі товари, представлені на нашому сайті, виготовлені із високоякісних матеріалів, надійні та довговічні. Наші консультанти завжди охоче допоможуть Вам здійснити вдалий вибір, запропонують оперативну доставку у будь-який населений пункт України.
Бажаємо Вам успіхів у садівництві та безпечного використання інструментів.
- Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
- Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.