Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

ТЕСЛО-РОЗПУШУВАЧІ ДЛЯ САДУ ТА ГОРОДУ: ВИБІР, ЕКСПЛУАТАЦІЯ, ДОГЛЯД

ТЕСЛО-РОЗПУШУВАЧІ ДЛЯ САДУ ТА ГОРОДУ: ВИБІР, ЕКСПЛУАТАЦІЯ, ДОГЛЯД

Обираючи тесло-розпушувач, слід звернути увагу на такі характеристики

 • компанія-виробник;
 • розмір, вага, матеріали насадки та держака;
 • стійкість до деформацій;
 • ергономічність ручки;
 • будова металевої насадки;
 • відгуки користувачів.

Доволі часто розпушувач обирають для роботи жінки через його практичність, зручність в транспортуванні, невелику вагу та функціональність.

Тесло розпушувач для роботи в городі

Експлуатація тесло-розпушувачів та інших невеликих садових інструментів (ручних культиваторів, клинів для посадки, граблів), передбачає дотримання певних правил

 • забороняється застосовувати дрібний городній інвентар в непридатних умовах (надмірно ущільнений чи кам'янської янистий ґрунт);
 • використання не за прямимо призначенням.

Зубці тесло-розпушувача призначені для розбивання грудочок (аерації поверхневих шарів ґрунту). Таким чином, можна суттєво покращити проникнення повітря та забезпечити оптимальні умови для кореневої системи. Вузька сапка дає можливість здійснювати прополювання та вилучати надземну частину бур'бур'янів і небажаних рослин.

Закінчивши роботу, насадку та ручку варто акуратно очистити від забруднень, коренів рослин, при потребі промити чі дезінфікувати. Зберігають подібне знаряддя у спеціально відведених місцях. У світові затуплення, насадку радимо заточувати, це дасть можливість ефективно зрізати стебла небажаних рослин.

Ми рекомендуємо придбати тесло-розпушувач Беллота (Жолудь) професіоналам та аматорам, дачникам, селянам, працівникам тепличних господарств та усім бажаючим. Гарантуємо, що прополка грядок Вам вдаватиметься бездоганно, розпушування ґрунту, посів та посадка рослин, вгортання і ряд інших маніпуляцій, приноситимуть задоволення. Якісний інструмент не призводить до перевтоми, зручний та довговічний. Ще однією перевагою тесло-розпушувача є можливість транспортувати його у невеликій сумці чи наплічнику.

Тесло розпушувач для роботи в саду

Купити тесло-розпушувач радимо тим, хто вирощує найрізноманітніші городні культури (цибулю, моркву, буряк, петрушку, пастернак та ряд інших), квіти, декоративні рослини. Він незамінний інструмент для професіоналів та любителів.

Інші статті
 • Городні роботи в червні
  Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
 • Що садити в червні?
  Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner