Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Інструменти для догляду за кімнатними рослинами

Інструменти для догляду за кімнатними рослинами

У цій публікації ми розповімо Вам про особливості вибору товарів для догляду за кімнатними рослинами, поділимося секретами успіху, запропонуємо найкращі моделі інструментів та допоміжних засобів.

Про основні правила вирощування кімнатних рослин йдеться у книзі «Все про кімнатних рослинах», яку можна замовити в нашому Інтернет-магазині.

Що слід купити для догляду за рослинами

 • лійку для поливу із зручним носиком;
 • оприскувач;
 • секатор;
 • ножиці;
 • ніж;
 • совок;
 • добрива та пестициди (при потребі);
 • горщики для пересадки;
 • високоякісні ґрунтові суміші, дренаж;
 • засоби маркування (при потребі);
 • засоби для фіксації (потрібні не для усіх видів рослин);
 • спеціальну літературу.

Чимало людей практикують також самостійне вирощування розсади на вікні для подальшої висадки у відкритий ґрунт. Окремі ентузіасти створюють грядки на балконах та вікнах. Однак, успіху у цій непростій справі досягають не усі. Успішність вирощування кожної рослини залежить від цілого комплексу факторів – хімічного та механічного складу ґрунту, температури повітря, освітлення, наявності протягів, глибини посадки (посіву), якості насіння чи посадкового матеріалу, правильності полив, обприскування, наявності шкідників та паразитів, збудників інфекційних захворювань тощо.

Балконні рослини

Дуже ретельно необхідно підбирати ґрунтові суміші для рослин, горщики та спеціальні ємності для вирощування, інші супутні аксесуари.

Совок. Обираючи совок для кімнатних рослин та розсади, варто звернути увагу на такі критерії, як назва компанії виробника, розмір, форма, ергономічність, матеріал, наявність шкали на внутрішній робочій поверхні (це дозволяє виконати посів чи висадку рослин згідно вимог). Ми рекомендуємо добрим господарям купити для розсади, кімнатних та балконних рослин совки Bellota (Беллота). Такий совок зручний для насипання субстрату, його ущільнення, формування ямок, пересаджування та вгортання рослин. Совками Беллота користуються не лише власники кімнатних рослин, а також працівники тепличних господарств, садових центрів, розсадників, садівники, ландшафтні дизайнери, дачники та інші особини. Пам " ятайте, що жоден підручний засіб не замінить якісний інструмент.

Оприскувачі. В штучних умовах, коли рослина вирощуються у горщику, контейнері, чи парнику, надземна частина (стебла, листя, квіти, плоди) потребують імітації дощу для змиву пилу та забезпечення нормального фотосинтезу, дихання і інших життєво-важливих процесів. Вибір оприскувача має базуватися на реальних потребах. Якщо у домі декілька невеликих рослин, цілком вистачить пульверизатора з об'єднання об'ємом до 1 л. Колі ж рослин багато, вони інтенсивно ростуть, квітнуть чи плодоносять, необхідно придбати зразок із більшою ємністю. Ми радимо звернути увагу на модель Bellota 3700-015 (1,5 л).

Лимон

Ножиці та секатори. Для квіткових декоративних сортів найкраще підійдуть зразки Bellota 3520, Due Buoi 159/16, ARS SE-45, ARS 140 LDX, Felco 310, Stafor 823, Saboten 1210 та ряд інших, які чудово представлені в нашому Інтернет-магазині. Усі запропоновані нами моделі оснащені гострими лезами із високоякісної сталі, надійні та довговічні.

Ножі. В окремих випадках у догляді за рослинами варто застосовувати дуже гострі та надійні ножі. Пропонуємо звернути Вашу увагу на моделі ножів Antonini OLD BEAR. Їх леза з першого дотику перерізають рослинний чи синтетичний матеріал, надзвичайно гострі та довговічні.

Засоби маркування та фіксації рослин. Відомо, що при вирощуванні кімнатних рослин із насіння, варто фіксувати дату посіву, вид, сорт та інші дані. У нас можна придбати довговічні та стійкі до руйнувань етикетки-кілочки, пластикові таблички, спеціальні маркери, олівці та виконувати дану операцію на високому професійному рівні. Із маркувальними засобами Ви ніколи не переплутаєте рослини, матимете можливість у потрібний момент зчитувати інформацію, вносити корективи. Дріт для підв'зв'язування рослин чи кембрик, стануть у нагоді в тих випадках, коли пагони, гілки, квіти чи плоди потребуватимуть додаткового кріплення. Популярні балконні помідори, баклажани та перці вигідно акуратно підв'язувати до міцної опори кліпсами, кембриком або спеціальним дротом. Виконавши вчасно цю процедуру, Ви зможете зібрати щедрий врожай та вберегти рослини від заломів і пошкоджень.

Фанатам кімнатних рослин радимо придбати комбітестер для аналізу кислотності та вологості ґрунту, рівня освітлення. Озброївшись найкращими приладами, інструментами та аксесуарами, Ви зможете вирощувати найрізноманітніші рослини із різних куточків світу та отримувати від цього процесу неабияке задоволення.

Цікаві факти. Щороку мешканець Норвегії витрачає 55 євро на кімнатні рослини, мешканець Данії – 44 євро, Швейцарії – 38 євро, Німеччини – 32 євро, Франції та Голландії – по 20 євро, Італії – 8 євро, Іспанії – 5 євро. В Англії найчастіше кімнатні рослини купують на Різдво, Великдень, День матері. Мешканці нашої країни останніми роками до зимових свят активно купують пишні пуансетії красивого червоного кольору, надзвичайно популярними є також орхідеї (Phalaenopsis).

Українці хоч і не можуть похизуватися такими доходами, як мешканці заможних країн Європи, проте залюбки витрачають гроші на квітучі та листяні кімнатні рослини, орхідні, цибулини, насіння, спеціальні субстрати, красиві горщики, інструменти та супунті товари. Наші консультанти охоче допоможуть Вам у виборі необхідного засобу для догляду за кімнатними рослинами, нададуть фахову консультацію та запропонують найбільш оптимальний спосіб доставки товару

У цій статті використані матеріали із книги «Все про кімнатних рослинах» (Д. Р. Хассайон, 2012).

Інші статті
 • Городні роботи в червні
  Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
 • Що садити в червні?
  Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner