




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер-горщик DonKwiat для рослин
Контейнер круглий з бортиком від польського бренду DonKwiat призначений для висадки та вирощування овочів, квітів, декоративних рослин і фруктових дерев. Горщики виготовляють з якісної первинної сировини (100% переробленого поліпропілену). Оптимальна кількість отворів у контейнері забезпечує необхідний дренаж, захищаючи кореневу систему рослин від загнивання.
Характеристики горщика
- Виробник - DonKwiat (Польща)
- Об'єм - 60 літрів
- Висота - 37 см
- Діаметр - 50 см
- Колір - чорний
- Матеріал - поліпропілен
Горщики великого об'єму досить жорсткі та ударостійкі. Вони мають загорнутий край, тому їх дуже зручно переміщати та транспортувати. Це найкращий вибір для вирощування великих контейнерних рослин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Don-Kwiat |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліетилен |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 500 мм |
| Висота | 370 мм |
| Об`єм | 60 л |
| Діаметр дна | 41 см |
- Ціна: 305 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 120200200864
Контейнер-горщик 60 л чорний, 50 x 37 см - Польща, круглий для вирощування рослин RS60R
305 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (68) 233-22-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю




