

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кембрик (агрошнурок) для підв'язування Екстра Кордіолі (Cordioli)
- Бренд (виробник) – Cordioli
- Вага – 1 кг
- Діаметр дроту – 4 мм
- Довжина ≈ 125 м
- Колір – чорний
- Країна-виробник – Італія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cordioli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Агрошнурок |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 12500 см |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, м | 120 |
| Колір | чорний |
| Діаметр дроту, мм | 4 |
| Вага, кг | 1 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 240 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 120600300150
Кембрик (агрошнурок) для підв'зв'язування 4 мм чорний 1 кг Кордіолі – Cordioli
240 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (68) 233-22-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


