Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Видавництво Lorberg

Видавництво Lorberg – виробник поліграфії, який працює на базі однойменного розплідника, розташованого на території передмістя Берліна в Німеччині. Видавництво пропонує своїм клієнтам якісну літературу, покликану проілюструвати всі віді насаджень, які культивуються в розпліднику.

Наш інтернет-магазин eSad.com.ua презентує книги видавництва Lorberg за доступними цінами. Ознайомитися з пропозицією можна у відповідних розділах сайту.

Продукція видавництва Lorberg

Основним видом продукції, яку виготовляють в Lorberg є ілюстровані каталоги декоративних дерев, трав’янистих рослин та чагарників. Тут представлені як крупно міри, так і ґрунтопокривні багаторічники. У розпліднику на професійному рівні доглядають за рослинами, і весь досвід передають читачам каталогів. Література видавництва Lorberg цінна тим, що в ній розповідається про цілком реальні речі: детально описуються рослини, даються поради по догляду та обрізці, формуються пропозиції декору ландшафтів.

Переваги літератури від Lorberg

 • Ідеальна поліграфія;
 • Якісний папір;
 • Оптимальні розміри примірників;
 • Реалістичні професійні зображення;
 • Зрозуміла структура і поділ інформації на тематичні розділи;
 • Видання для українських користувачів доступні на російській мові;
 • Доступна ціна.

Каталоги готують і видають згідно тієї продукції, яка наявна в розпліднику. Смороду містять максимум інформації, яка змальовує кожен екземпляр представлених рослин.

Характерна структура каталогів Lorberg

Каталоги від німецького видавництва містять чітко структуровану інформацію. Тут можна прочитати описи всіх зразків рослин, які ростуть в розпліднику (дерева, кущі, декоративні та квітучі рослини, трави). Крім того, каталоги дивують такими особливостями:

 • Наявність якісніх професійних ілюстрацій;
 • Інформація про морозостійкість, тіньовитривалість, вологолюбність рослин оформлена в таблиці;
 • Рослини в каталозі класифікуються за швидкістю зростання, медоносною здатністю, часом цвітіння, грунтоукріплюючими властивостями;
 • Видання дають можливість зорієнтуватися серед показових об’єктів дизайну ландшафтів не лише в Німеччині, але й в усій Європі;
 • Інформація про інвентар для садових робіт є обов’язково присутньою.

Каталоги будуть корисні як професіоналам у сфері торгівлі рослинами, так і садівникам-аматорам, які тільки починають свій шлях у вирощуванні декоративних культур. Цікаво, що у виданнях присутній розділ, який розповідає про популярні рослини в тому чи іншому сезоні. Ця частина книги називається «Фаворит».

Якщо Ви бажаєте ознайомитися з популярними сортами хвойних, трав’яніх, листяних рослин, а також – троянд, в’юнких та плодових, обов’язково придбайте каталог від німецького видавництва. Наші ціни і сервіс Вас приємно здивують. Купити літературу в інтернет-магазині eSad.com.ua можна, зателефонувавши нашому менеджеру. Консультанти магазину завжди раді відповісти на будь-які запитання клієнтів. Доставку товарів здійснюємо по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner