Кошик
3357 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Видавництво "Delta"

Польське видавництво «Delta» - це унікальне підприємство, яке поставляє в Україну бездоганну літературу мовами оригіналу (польська, англійська, французька) та перекладені видання, адаптовані під українського читача. Серед книг видавництва можна купити чудові зразки, які ілюструють процеси вирощування та біологічні особливості кімнатних, плодових та декоративних рослин.

Всі товарні позиції, представлені в каталозі інтернет-магазину eSad.com.ua, були випущені після 2000 року, тому дають максимум необхідних знань сучасним садівникам і любителям певних видів декоративних та плодових культур. В книгах відображені найновіші рекомендації щодо догляду як за деревами, так і за чагарниками. Альо інформація базується не лише на нових відкриттях – автори книг врахували досвід у вирощуванні культурних рослин, переданий минулими поколіннями. Саме тому, застосовуючи на практиці поради з літератури видавництва «Delta», садівники України матимуть змогу виростити рослини, які будуть відрізнятися здоров’ям, силою та красою. Урожаї плодових культур обов’язково порадують своєю щедрістю.

Переваги літератури від видавництва «Delta»

  • Якісна поліграфія;
  • Ідеально підібрані шрифти, які дозволяють тривале читання без втоми для очей;
  • Високоякісний папір;
  • Реалістичні ілюстрації, які навіть без тексту можуть надати пояснення багатьом явищам;
  • Всі книги мають високий ступінь інформативності;
  • Доступна ціна.

Окремі книги польською мовою рекомендовано не лише читати, але й уважно роздивлятися. Серед таких видань можна виділити яскраві каталоги рослин, які містять по 900 або по 1000 сторінок, повних цікавої інформації та ілюстровані барвистими фотографіями. Серед асортименту інтернет-магазину eSad.com.ua можна також зверни книги і каталоги німецького видавництва Bruns та італійського виробника поліграфічної продукції Vannucci Piante. Ми переконані, що широкий спектр розглянутих в літературі тим задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів.

Тематичні спрямування книг видавництва «Delta»

  1. Практичні поради з обрізки рослин. Такі книги дають покроковий інструктаж для садівників-любителів та працівників садових центрів. Література в основному перекладена з французьких джерел. Правильна обрізка чагарників та дерев не буде проблемою, якщо дотримуватися описаних в книгах принципів. Книги поділені на томи, кожен з яких стосується певних видів рослин.
  2. Книги, які докладно змальовують шкідників та хвороби, що вражають рослини. Описуються симптоми вражених рослин, надаються повноцінні ілюстрації.
  3. Література про рослини для вирощування в саду, або в приміщенні. Книги покликані допомогти правильно підібрати культури та вирощувати бонсаї.

Замовити і купити книги від польського видавництва можна, зателефонувавши менеджеру інтернет-магазину eSad.com.ua. Є гарантована можливість обрання найбільш зручного способу доставки для шкірного клієнта. Надсилаємо Літературу в усі міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner