Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Видавництво "PlantPress"

Видавництво «PlantPress» є одним з найбільш поважних за віком видавництв на території Польщі. Свою діяльність видавниче підприємство розпочало в 1933 році. На качанах видавнича група мала спеціалізацію, яка окреслювала літературу як сільськогосподарську, так і садівничу. Згодом спеціалізація стала вужчою, і під брендом «PlantPress» почали видавати суто садівничу літературу.

Станом на сьогодні «PlantPress» є успішним підприємством, яке активно пропонує свою продукцію польському ринку. Головним місією керівництво видавництва визначає забезпечення ринку якісною періодикою та літературою для всіх, хто цікавиться вирощуванням рослин і доглядом за ними.

Продукція «PlantPress»

Пропонуємо Вашій увазі чудові зразки літератури від провідного польського видавництва. Книги, представлені в цьому розділі, покликані найбільш універсально і корисно висвітлити всі імовірні проблеми в садівництві. Всі ці проблеми є спільними для садівників України та Польщі. У матеріалах, опублікованих у книгах і журналах, можна знайте інформацію про хвороби різноманітних культур та шкідників, які можуть вражати рослини.

Якщо Вас зацікавили книги польською мовою, зверніть увагу і на продукцію видавництва Delta, яка представлена у відповідному розділі нашого сайту.

Окрім повноцінних книг, видавництво «PlantPress» друкує цікаві періодичні видання, здатні задовольнити потребу в інформації навіть для професійних садівників.

Особливості книг від «PlantPress»

  • Працівники видавництва ґрунтовно підходять до створення кожного зразка продукції;
  • Основна перевага книг від даного виробника – їх універсальність;
  • Література містить інформацію про різні захворювання рослин, а також – про шкідників;
  • Видання змальовують не тільки поширені хвороби та зповсюджених шкідників, але й рідкісні випадки враження рослин;
  • Перед друком книжок ведеться активний збір, обробка і робота над викладенням інформації;
  • Література однаково корисна як для професіоналів, так і для аматорів;
  • Переважна більшість книг містить енциклопедичні довідки про хвороби та шкідників декоративних і плодових рослин.

Тематичні спрямування книг від «PlantPress»

Книги видавництва друкуються у трьох ключових напрямках:

  • Література про хвороби рослин та боротьбу з ними;
  • Серійна продукція щодо охорони рослин різних видів;
  • Книги про шкідників зелених насаджень.

Книги, видані у видавництві «PlantPress», здатні принести максимальну користь професіоналам, які працюють з рослинами в садових центрах, розсадниках та розплідниках. Література стане ідеальним помічником у справі боротьби із захворюваннями рослин та шкідниками.

Купити недорого книги видавництва «PlantPress» можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Своєчасну доставку продукції здійснюємо по всій території України. Замовлення приймаємо за телефоном, вказаним на сайті магазину. Телефонуйте вже сьогодні, і вже за кілька днів отримуйте інформативні і якісні поліграфічні зразки з оптимальним вмістом корисної інформації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner