Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Видавництво "Спілки розсадників Польщі"

Спілка Розсадників Польщі – це об'єднанна група виробників, які поставляють рослини на польський ринок. Всі без виключення члени тих організацій, що входять до Спілки, мають змогу отримати ґрунтовне навчання працівників у централізованому порядку, а також безвідмовно беруть участь у проведенні виставок «Зелень – це життя», що проходять в країні з чіткою регулярністю.

Спілка Розсадників Польщі – це об’єднана група виробників, які поставляють рослини на польський ринок. Всі без виключення члени тих організацій, що входять до Спілки, мають змогу отримати ґрунтовне навчання працівників у централізованому порядку, а також безвідмовно беруть участь у проведенні виставок «Зелень – це життя», що проходять в країні з чіткою регулярністю. Крім того, всі організації мають доступ до упорядкованої бази термінів та є активними учасниками різноманітних промо-акцій. УРП щороку видає «Каталог розсадників» та сприяє просвітництву на теренах Польщі.

Діяльність видавництва «Спілки розсадників Польщі»

Література, видана в УРП, передбачає і перекладені на російську мову видання. Серед пропозиції ми раді представити спеціалізовані каталоги, які перелічують та ілюструють декоративні рослини. Крім літератури даного видавництва раді запропонувати прекрасні зразки від видавництв з Польщі під назвами Delta і PlantPress (детальніше з переліком товарів можна ознайомитися у відповідних розділах нашого сайту).

Серед посібників від УРП можна знайте і поради щодо вирощування кімнатних рослин, і книги наукового спрямування.

Структурні особливості каталогів від «Спілки розсадників Польщі»

Головне місце серед книг, виданих в УРП, посідають каталоги рослин, представлені в асортименті. Вся інформація, яка міститься в каталогах, розділена на структурні розділи. Кожен з розділів повністю присвячується певній групі насаджень декоративного типу: хвойникам, листяним, сланким, трояндам, вересовим, садовим чи багаторічникам.

Понад 300 листів у кожному каталозі характеризуються інформацією про велику кількість насаджень різних видів, які незмінно культивують на теренах розплідників об’єднання організацій, про яке ми говорили вище. Тут зібрані інформативні матеріали про 2 000 насаджень. Кожна рослина з розплідників знайшла тут своє відображення. Факти, наведені в каталогах, призначені для допомоги архітекторам ландшафтів вирішувати питання бездоганно підходу до свого використання рослин.

Переваги каталогів

  • Містять перелік вимог щодо висадки та догляду за рослинами;
  • Розповідають про ареали вирощування тих чи інших культур;
  • Чіткі таблиці ступенів морозостійкості;
  • Якісні фотоілюстрації, малюнки;
  • Присутність інформації, призначеної допомогти ландшафтним дизайнерам у визначенні власного ставлення до новинок різних видів;
  • Видання сприяють уяві про вигляд рослин в композиції ландшафту;
  • Наявність співвідношень культур відносно людської фігури;
  • Каталоги мають інформацію про останні нагородження насаджень окремих видів, відзначених на конкурсах та виставках міжнародного масштабу.

Література видавництва УРП буде корисною працівникам розплідників і розсадників, фахівцям – дизайнерам ландшафтів, продавцям рослин.

Купити недорого літературу видавництва «Спілки розсадників Польщі» у нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна, зателефонувавши менеджера за телефоном, вказаним на сайті. Ми гарантуємо своєчасну доставку товарів у межах України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner