Корзина
283 отзыва
+380682332233
Добавить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
eSad.com.ua

Латка для окулировки

Сучасні садівники та працівники спеціалізованих господарств можуть забути про застарілі та малоефективні засоби для щеплення (окуліровки). У нашій Інтернет-крамниці можна ознайомитися із асортиментом сучасних латок та інших матеріалів і засобів для виконання окуліровки від всесвітньо відомих виробників. Тисячі садівників-любителів та професіоналів із різних країн світу дали схвальні відгуки латкам, представленим у нашому каталозі. Разом із фіксуючими матеріалами рекомендуємо також оглянути і купити зручні ножі, секатори та станки для щеплення, агрохімію (пасти, замазки), етикетки. Доставку покупок організовуємо оперативно по всій території України.

ГалереяСписок

У вирощуванні декоративних та плодово-ягідних культур регулярно впроваджуються нові методи, розробляються та удосконалюються інструменти, агрохімія, фіксуючі матеріали. Спосіб щеплення «брунькою» не відходить на задній план, а навпаки – вважається доволі успішним і перспективним. Саме тому, розробники постійно працюють над тим, як удосконалити кожен етап щеплення, щоб успіх був гарантованим. Новинки та покращення часто стосуються засобів для закріплення зон щеплення. Ми рекомендуємо оптовим та роздрібним клієнтам перед виконанням замовлення латок ретельно ознайомитися із інформацією, наведеною далі у тексті. Так Ви дізнаєтеся про галузі застосування сучасних латочок для окулірування, найкращі зразки, критерії вибору товару, специфіку застосування, достоїнства, іншу важливу інформацію.

Окуліровочні латки: галузі застосовування

Використовувати подібні допоміжні (фіксуючі) матеріали можуть працівники таких галузей, як сільське, тепличне, садово-паркове, лісове господарство. Не обійтися без латочок квітникарям, а особливо тим, які вирощують троянди. Широко застосовують латки також у ботанічних садах, садових центрах, науково-дослідних лабораторіях, у навчальних цілях (студенти аграрного, садово-паркового, лісівничого профілю). Доволі часто купують латочки садівники-любителі, які полюбляють експериментувати із різними сортами декоративних і плодово-ягідних культур. Отож, призначення даного товару – використання на виробництві та для задоволення потреб роздрібних клієнтів.

Фіксуючі матеріали у вигляді латочки: які зразки вважаються найкращими

Серед широкого асортименту товарів у даній категорії, новачкам буває складно визначитися із тим, як обирати той-чи інший зразок і на що слід звернути увагу.

Важливі критерії у виборі латки:

 • розмір, форма, колір, кількість одиниць в упаковці;
 • матеріал виробу – одними із найкращих вважаються вироби із каучуку;
 • наявність металевих скобок для кріплення, їх форма та розмір;
 • функціональне призначення. Для прикладу, виробник на упаковці може чітко вказувати, що товар слід використовувати для троянд чи інших культур;
 • дата виробництва та умови зберігання.

Одними із найкращих товарів, які представлені в нашому каталозі, є латка Okulette R 20 /24*32 мм (1000 шт, Окулетте для троянд) та Okulette R 21 /24*40 мм (1000 шт, Окулетте для троянд).

Специфіка застосування латок

Після того, як бруньку із прилеглими тканинами зафіксовано на новому місці вручну, за допомогою прямокутника із каучуку та спеціального металевого затискача здійснюють закріплення. Дуже зручно застосовувати матеріали, які з часом ослаблюють тиск на тканини та самостійно опадають. За декілька тижнів рослинні тканини чудово зрощуються і потреба у допоміжних фіксуючих засобах зникає. Для працівників господарств, які вирощують тисячі екземплярів щеплених рослин вигідно і те, що латочки не потрібно знімати вручну – це суттєво спрощує доглядові процедури.  

Достоїнства окуліровочних латок

 • невелика ціна;
 • матеріал безпечний для рослин та довкілля, не містить шкідливих складників;
 • каучукові зразки розраховані на фіксацію бруньки протягом декількох тижнів і не потребують зняття – вони ослаблюються і опадають самостійно;
 • вплив на сокорух та ріст, дихання і інші фізіологічні процеси оптимальний;
 • каучуковий фіксатор бездоганно захищає місце щеплення від негативного впливу атмосферних опадів, палючих сонячних променів, інших чинників;
 • матеріал еластичний, дуже легко наноситься на рослину;
 • потрібний тиск на тканини можна відрегулювати самостійно – при нанесенні матеріалу;
 • засіб доволі універсальний – виготовляється для найрізноманітніших культур.

Покупка латки для окулірування рослин

У спеціалізованому Інетернет-магазині esad.com.ua Ви можете купити за оптимальним співвідношенням ціна-якість латки для окулірування від найкращих виробників. Разом із фіксуючими матеріалами для щеплених рослин, дуже вигідно замовити спеціальні ножі, замазки, пасти, інші товари. Доставка замовлень відбувається завжди швидко по всій території України, включаючи Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одесу. При виникненні запитань щодо наявних позицій – неодмінно телефонуйте нашим консультантам.