Корзина
283 отзыва
+380682332233
Добавить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
eSad.com.ua

Агротекстиль и сетка

Агротекстиль і сітка належать до переліку важливих і незамінних засобів сучасного виробника рослинної продукції чи садівника-любителя. Білий, чорний, двоколірний текстиль і сітку можна обрати залежно від вимог і побажань клієнта. Ціни на усю продукцію, яку можна замовити та купити у нашому Інтернет-магазині, завжди оптимальні, а якість – бездоганна. Представлені товари відповідають найвищим стандартам якості, сертифіковані, безпечні для людини і довкілля.

ГалереяСписок
1 2

Незалежно від того, скільки гектарів землі Ви обробляєте, для отримання хороших результатів слід завжди купувати добротні засоби, які спеціально розроблені для тієї чи іншої цілі. Сітки і агротекстилі бувають надзвичайно різноманітними, виготовляються як вітчизняними, так і закордонними виробниками. Щоб покупка була вдалою, необхідно заздалегідь ознайомитися із технічними характеристиками товарів, їх цільовим призначенням, розміром полотен, кольором, іншими даними.

Правила вибору агротекстилю та сітки

  • Агротекстилі українських та закордонних виробників відрізняються за щільністю. Саме від цього показника буде залежати теплообмін і здатність захищати рослини від морозу, вітру, довговічність, проникність вологи і повітря.
  • Колір полотна може бути різним – білим, чорним, чорно-білим (двосторонній зразок). Залежно від кольору, даний засіб застосовують як замінник мульчі чи парник (укриття).
  • Формат полотна буває різним – рулон або пакет. Ширина та довжина також у різних виробників суттєво відрізняються – існують невеликі відрізи текстилю для маленьких городів та садів, а також позолотна завдовжки до 100 м (для крупних виробництв).
  • Коли необхідно захистити рослини від морозів, найкраще для кожного регіону підбирати текстиль індивідуально. Білі полотна Грінтекс із щільністю 50 г/м² захищають рослини від морозів до -10°.
  • Садова сітка виготовляється із металу, пластику, інших матеріалів, тому перед покупкою слід чітко визначитися, яке саме завдання вона виконуватиме. Ватро звертати увагу на такі критерії, як розмір вічка, висота і ширина, піддатливість у роботі, екологічність та безпечність. Високоякісна сітка служитиме впродовж тривалого періоду без втрати початкових характеристик. Важливим критерієм вибору сітки є її дизайн.

Ми пропонуємо різноманітні високоякісні садово-городні агротекстилі та сітки вітчизняним виробникам рослинної продукції та індивідуальним садівникам. З асортиментом товарів можна ознайомитися в нашому Інтернет-магазині eSad.com.ua. У нас налагоджена співпраця із найкращими компаніями-виробниками текстилю та сіток, тому ми завжди постачаємо найкращі та найбільш затребувані товари з бездоганними характеристиками, слідкуємо за появою новинок, піклуємося та дбаємо про українських аграріїв, селян, ландшафтних дизайнерів, реалізовуючи виключно якісний товар. Обробку замовлень та доставку покупок здійснюємо оперативно по всій території України.