Корзина
283 отзыва
+380682332233
Добавить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
eSad.com.ua

Станки для прививки

Щеплення – це важлива і непроста операція, яка вимагає не лише максимальної уваги садівника, але й ідеально гострих інструментів та інших допоміжних засобів. У нашому Інтернет-магазині можна ознайомитися із найкращими зразками станків для щеплення рослин. Усі прилади розраховані на виконання професійних завдань, пов’язаних із плодовими та декоративними видами і сортами рослин. Разом із станком для щеплення вигідно купити розхідні та замінні матеріали, в тому числі леза. Станки (машинки, прилади) для щеплення можуть замовити жителі Києва, Львова, Одеси, Ужгорода, Харкова та інших міст України, діє оперативна обробка замовлень та доставка покупок.

ГалереяСписок

Щеплення – це важлива і непроста операція, яка вимагає не лише максимальної уваги садівника, але й ідеально гострих інструментів та інших допоміжних засобів. Для того, щоб отримати необхідний сорт плодової або декоративної культури, не обов’язково купувати новий саджанець. У більшості випадків цю проблему вирішує здійснення звичайного щеплення. Якщо процедура була проведена за всіма правилами з використанням якісного інструменту, вірогідність отримання рослини, яка гарно ростиме і розвиватиметься, і при цьому даватиме багато смачних і поживних плодів, виростає до 100%.

Щеплення за допом​огою станка

З появою інноваційних інструментів – спеціальних станків переносного типу для щеплень – садівники отримали новий ефективний засіб для здійснення щеплень. Широким кроком вперед стало створення станка в Scionon Graft Crafter Новій Зеландії, який здатний з легкістю для користувача здійснювати щеплення 5 видів. При цьому інвентар дозволяє мінімально витрачати час на підготовку до процесу.

В народі такий станок називають «станком-гільйотиною». Оскільки леза у нього працюють в «падаючому» режимі. За допомогою цього обладнання можна виконати такі види щеплень:

 • Окулірування за кору;
 • Просте копулювання;
 • Окулірування в приклад;
 • Поліпшене копулювання;
 • Копулювання в розщеп;
 • Копулювання за кору.

Головні переваги станків ​для щеплення

Головною перевагою станків для щеплення є простота в експлуатації, обслуговуванні та догляді. Без особливих навиків Ви зможете швидко та ефективно прищепити будь-яку рослину, не використовуючи при цьому додаткові садові інструменти (ножі або секатори). Щоб навчитися працювати з цим нехитрим пристосуванням, знадобиться менше години. А щеплення будь-якої складності на будь-якій рослині можна провести всього за лічені хвилини. Саме ці особливості роблять станки для щеплень привабливими як для професіоналів, які володіють великими площами насаджень, так і для новачків, які тільки починають свій шлях у садівництві.

Крім того, станок для щеплення має такі позитивні характеристики:

 • Забезпечує бездоганну підготовку кожного живця, незалежно від їх кількості;
 • Легка вага;
 • Компактні розміри;
 • Висока транспортабельність;
 • Простота у використанні;
 • Абсолютна безпечність;
 • Легка фіксація до опори (столу, дошки);
 • Універсальність – за допомогою гільйотини можна прищеплювати дерева, виноград та багато інших рослин.

Всі без виключення станки, представлені в асортименті інтернет-магазину eSad.com.ua, виготовлені з висококласної загартованої легованої сталі. Фінальна обробка стальних конструкцій передбачає електрофорез. Допоміжні деталі створені на основі армованого пластику. Виробництво станків відбувається із застосуванням сучасних технологій.

Окремі моделі мають в комплекті запасні леза. Всі без виключення станки продаються з інструкцією по експлуатації. Леза дозволяють виконувати точні і однакові надрізи на прищеплюваних черенках, не зачіпаючи при цьому волокна рослин. Допустимий діаметр підщепи і прищепи складає від 5 до 30 міліметрів.

Ідеальна конструкція станків дозволяє досить тривалий термін експлуатації – одне лезо здатне забезпечити до 50 000 щеплень. При великих об’ємах робіт таке обладнання просто незамінне – тільки за допомогою станка можна підготувати велику кількість високоякісних штамбів дерев.

Як купити ста​нок для щеплень?

При виборі і купівлі станка для щеплень слід звернути увагу на конструкцію – найкраще, коли модель передбачатиме заміну леза. Таким чином, за додаткову оплату можна замовити леза різної геометрії: V-подібні, U-подібні, Ω-подібні. Також можна купити леза з двохсторонньою заточкою. Насадки на станку можна міняти самостійно, це здійснюється легко і просто. Для заміни насадки Вам знадобиться хрестоподібна викрутка. Використання лез з різною геометрією здійснюється з урахуванням особливостей рослини та типу обраного щеплення. Таким чином, маючи всього один станок, можна здійснювати щеплення різними способами.

Купити станок для щеплення та змінні деталі можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Всі товари, які ми пропонуємо клієнтам, мають високу якість і надійність. Доставку здійснюємо в межах України.