Корзина
283 отзыва
+380682332233
Добавить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
eSad.com.ua

Серпы

Серед садового і городнього інвентаря серпам належить окреме місце. Цей класичний інструмент дає можливість здійснювати зрізання трав’янистих рослин у  важкодоступних місцях, вирізняється маневреністю та простотою у використанні. Незамінні серпи у сільському, лісовому, садово-парковому господарстві. Купити серп та спеціальні засоби догляду від найкращих світових виробників за вигідною ціною пропонуємо у нашому Інтернет-магазині. У нас широкий асортимент найкращих та найбільш затребуваних товарів, прямі поставки від виробників, здійснюється оперативна обробка замовлень. Серпи чудово підійдуть для виробничих умов, для селян та для садівників-любителів.

ГалереяСписок

Серп є одним з найдавніших знарядь праці хліборобів та селян. Цей інструмент складається із довгого вигнутого півколом леза та ручки. Робоча поверхня металевого леза зазубрена – це допомагає ефективно зрізати стебла трав’янистих рослин, здебільшого злаків та різноманітних бур’янів. Серп є незамінним інструментом в арсеналі садівника-любителя, ландшафтного дизайнера, селянина, працівника лісового господарства та інших галузей.

Що потрібно знати, обираючи серп

Ми рекомендуємо перед здійсненням замовлення ознайомитися із загальною інформацією про цей різновид інструментів.

Перед здійсненням покупки варто вивчити такі характеристики інструмента

  • вага, довжина і ширина леза;
  • матеріал ручки;
  • форма та розмір ручки;
  • якість металевої насадки;
  • особливості догляду та зберігання.

Ми рекомендуємо підбирати серп відповідно до власних потреб, враховуючи розмір долонь та інші фізіологічні особливості майстра, об’єми виконуваної роботи. Для виробничих цілей оптимальними та виправданими є універсальні зразки Беллота (Bellota), представлені в нашому Інтернет-магазині. Для саду, городу чи дачі можна підібрати вдалу модель із представлених на нашому сайті.

Чому серп неможливо замінити іншим інструментом

У наш час на ринку садово-городнього інвентаря та інструменту можна знайти величезну кількість найрізноманітніших моделей. Однак, акуратно зрізати траву на квітниках, клумбах, городі, можна лише з допомогою якісного серпа. Серпом зручно заготовляти корм сільськогосподарським тваринам, збирати лікарську сировину та виконувати ряд інших завдань.

Переваги серпа

  • маневреність та можливість працювати у важкодоступних місцях;
  • більшість моделей досить компактні, що зручно у транспортуванні;
  • на відміну від  автоматизованих знарядь, серп працює безшумно;
  • легкість у роботі – навчитися працювати із серпом нескладно.

Серп – інструмент із загостреною металевою насадкою. Робочу поверхню необхідно акуратно очищати від залишків рослин, соків, пилу, бруду. Заборонено використовувати серпи для зрізання пагонів та гілок кущів, чагарників, молодих дерев. Такі дії можуть призвести до деформації металевої насадки та псування виробу. Зберігають серпи разом із іншим інвентарем в сухих приміщеннях, у місцях, де немає доступу дітям та стороннім особам.

Робота із серпом передбачає чітке дотримання правил техніки безпеки. Це допоможе уникнути небажаним травмам рук та ніг. Саме тому, рекомендуємо тим, хто вперше бере до рук серпа, переглянути відео про особливості роботи з таким інструментом, або навчатися у більш досвідченого садівника.

Перевагами інструментів, представлених в нашому Інтернет-магазині є висока стійкість до деформацій та поломок, невелика вага, зручна форма леза та ручки, наявність протекторів. 

Запрошуємо переглянути асортимент серпів, засобів для очистки металевих деталей та інших товарів на нашій інтернет-платформі eSad.com.ua. Ми пропонуємо високоякісну продукцію від найкращих виробників за доступними цінами, здійснюємо доставку по всій території України. Надаємо фахову консультацію, допомагаємо підібрати сумісні засоби догляду за інструментами.