Корзина
283 отзыва
+380682332233
Добавить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
eSad.com.ua

Проволока для подвязки растений

Підв’язування рослин – необхідна процедура для надання гілкам та пагонам витривалості та рівномірного їх розподілу біля опори. Після підв’язки, рослин мають змогу ефективно розвиватися, тоді як обвислі гілки та пагони втрачають стійкість. Садівникам, дачникам, професіоналам ми рекомендуємо купити за доступною ціною високоякісний дріт для саду та підв’язування рослин, а також низку інших товарів для фіксації рослин, в нашому Інтернет-магазині. Купуючи дріт для рослин, зверніть увагу на такі параметри, як матеріал, з якого він виготовлений, діаметр, вага, еластичність, довговічність. Ми радимо для фіксації рослин обирати високоякісні товари, оскільки від цього залежить зовнішній вигляд, здоров’я та урожайність рослин.

ГалереяСписок
1 2

Підв’язування рослин – необхідна процедура для надання гілкам витривалості та рівномірного їх розподілу біля опори. Після підв’язки пагони рослин мають змогу ефективно розвиватися, тоді як обвислі гілки втрачають стійкість. Після підв’язки культури значно менше створюють небажані пасинки. Крім того, підв’язані рослини значно зручніше обробляти від шкідників та хвороб.

Основні принципи підв’язування рослин

 • Підв’язка передбачає відокремлення пагонів один від одного, при чому вони не переплітаються і ростуть прямо;
 • При підв’язці треба намагатися створити однакові умови освітлення для всієї зеленої маси;
 • Не бажано здійснювати підв’язування кількох пагонів разом, оскільки це стримає їх подальший розвиток;
 • Не можна перетягувати грона і листя;
 • Для підв’язки слід використовувати спеціальні засоби – багато хто користується ликом або шпагатом, але найкраще застосовувати дріт зі спеціальним покриттям.

Дріт для підв’язування: сфери застосування

Сьогодні дріт для підв’язування широко використовується в багатьох сферах діяльності людини. За його допомогою вирішують багато проблем в таких галузях:

 • Сільське господарство;
 • Облаштування парків і скверів;
 • Лісництво;
 • Садівництво;
 • Тепличні господарства;
 • Розплідники рослин;
 • Розсадники різноманітних культур;
 • Плантації;
 • Догляд за рослинами в ботанічних садах;
 • ВУЗи, які готують аграріїв;
 • Садові центри.

Сучасні засоби та дроти для підв’язування ідеально підходять для використання як у виробничих галузях, так і в індивідуальних господарствах садівників-аматорів.

Види дротів для підв’язування

В садівництві сьогодення використовують дроти для підв’язування, представлені в двох видах:

 1. Металевий дріт з пластмасовим покриттям. Дроти в спеціальній оболонці дуже практичні. Вперше застосовані в закордонних господарствах, такі дроти сьогодні є дуже популярними в нашій країні. Оновлена технологія створення цього продукту дозволила поєднати жорсткий та міцний метал та захисну оболонку, яка запобігає корозії. Для виготовлення такого дроту використовується високоякісна пластмаса, яка має стійкість до зовнішніх погодних чинників. Пластмаса робить подібний дріт для підв’язування довговічним, зручним та безпечним. Використовують подібний дріт при підв’язуванні гілля чагарників та дерев, фіксуючи їх коло стовбура. Дріт допомагає рослині вистояти в особливо вітряні періоди.
 2. Стрічка на основі полімеру. Полімерну стрічку використовують для здійснення підв’язування рослин. При цьому стрічка, створена на основі високоякісного синтетичного матеріалу, гарно підтримує гілки та може похизуватися відмінними технічними характеристиками. Зокрема, така стрічка має високі показники еластичності, м’якості та гнучкості. Вона відрізняється зносостійкістю, міцністю і довговічністю. Крім того, використання полімерної стрічки є повністю безпечним для рослин, не перешкоджає їх росту і розвитку. Матеріал щільно облягає стебла, не впливаючи згубно на рух соків. Ще одна перевага полімерної стрічки – стійкість до морозів, ультрафіолету та вологи.

Переваги дротів для підв’язування рослин

Дроти для підв’язки рослин мають ряд переваг. Найперше, що треба зазначити, - це зручність у використанні. Достатньо просто взяти відрізок необхідної довжини і використати його за призначенням.

Завдяки м’якій оболонці, сучасний дріт для підв’язування не шкодить рослинам, він придатний для застосування навіть у випадках з найніжнішими культурами. Маючи високу міцність, дріт є одночасно дуже делікатним до пагонів рослин. Він не несе жодного впливу на структуру кори і навіть на тонкі пагони.

Дроти для підв’язування є досить м’якими і еластичними. Тому їх легко зав’язувати та фіксувати в потрібній формі. Крім того, після використання дріт можна з легкістю розв’язати і застосувати його для інших потреб.

Купити дріт для підв’язування, кембрик та інші товари по доступній демократичній ціні можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Якісні дроти допоможуть Вам вирішити багато задач, які не під силу іншим засобам для догляду за рослинами. Ми швидко обробляємо замовлення та надсилаємо товари в будь-яке місто України.