Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

ЯПОНСЬКА КОМПАНІЯ ARS: ІСТОРІЯ ТА ШЛЯХ ДО ВИЗНАННЯ

ЯПОНСЬКА КОМПАНІЯ ARS: ІСТОРІЯ ТА ШЛЯХ ДО ВИЗНАННЯ

Про те, яким був шлях до успіху цієї компанії і за що її шанують мільйони садівників, ми розповімо далі.

З чого все починалося

Компанія ARS створена в 1876 році. З початку заснування керівництвом було прийняте рішення створювати виключно високоякісний та довговічний інвентар на основі передових технологій. Ручні моделі ріжучих інструментів масово почали виготовляти з 1951 року. Це були ножиці для саду із хромованим покриттям. У їх виробництві застосували технологію точеного зварювання металу. Вже перша партія на стільки сподобалася садівникам, що це стало неабияким поштовхом до подальших вдосконалень та розробок.

Станом на 2019 рік компанія АРС виготовляє сучкорізи, секатори, пили, ножі, ножиці та ряд інших товарів. Асортимент нараховує десятки найменувань для виконання найрізноманітніших за складністю завдань. Окремі зразки на стільки сподобалися садівникам, що смороду стали світовими бестселерами.

Секрети виробництва інструментів бренду ARS

Інструменти компанії ARS створюються на базі інноваційних та передових технологій. Це стосується якісніх характеристик матеріалів, що застосовуються для виробництва, і процесу їх обробки.

Наприклад, для створення ліз ріжучих інструментів використовується високовуглецева сталь власної розробки. Завдячуючи спеціальній обробці, метал набуває особливої структури. Це забезпечує унікальне поєднання високих характеристик міцності і ріжучих якостей з оптимальною гнучкістю металу.

При обробці металів застосовуються власні технології термічного і імпульсного загартовування. Крім того, на виробництві використовують комплекс спеціальних покриттів, зокрема тверде хромування, фторвуглецеве покриття, хімічне нікелювання. Завдяки цьому садові інструменти мають бездоганні технічні характеристики і високий показник зносостійкості.

Вироби АРС у вмілих руках садівника творять дива. Вони справляються із технічно найважчими завданнями, які часто не до снаги марок інших виробників. Особливу увагу працівники та конструктори компанії приділяють ергономіці. Руків'я секаторів, сучкорізів та пив створюють не просто естетично привабливими, але і надзвичайно зручними. Ергономіка і дизайн ручок забезпечують максимальний комфорт садівнику під час роботи.

Перший революційний підхід у створенні інструментів АРС стосувався виготовлення секаторів. Виробництво ріжучих елементів та рукояток розділили. У тієї годину фактично усі виробники створювали подібні моделі цілісними.

На весь світ компанія прославилася революційними технологіями виробництва та високими стандартами якості. Зокрема, на виробництві було запроваджено світовий стандарт пилок (ножівок) для обрізки гілок «Pull-Saw». Це технологія дала можливість створити інструменти із міцними та надійними полотнами, які пиляють «на собі», при цьому майстри не докладають надмірних зусиль, як це часто траплялося із застарілими зразками.

Автоматизація виробництва дала можливість компанії АРС досягнути стабільно високої якості усіх товарів, а також – суттєво наростити свої потужності.

Асортимент продукції ARS

Інструменти компанії АРС в Україні зуміли завоювати прихильність численної армії садівників, ландшафтних дизайнерів, флористів та інших спеціалістів. Тепер навіть найскладніші завдання, пов'язані із професійним доглядом за рослинами, можна виконати найкращим чином завдяки спеціальним ріжучим інструментам.

Інструменти для професіоналів від компанії АРС:

 • секатори (ручні, сектори та ножиці для фруктів і овочів, телескопічні та подовжені моделі);
 • пили (на телескопічних жердинах, складні, обрізні, професійні);
 • кущорізи (садові ножиці для кущів та живоплотів);
 • сучкорізи (класичні та подовжені моделі);
 • спеціальні засоби для флористів (ножиці, ножі, ножиці).

Довговічність інструментів обумовлюється можливістю замінити поламану чи зношену деталь. До більшості зразків можна докупити запасне лезо, амортизатор, пружину, болти чи інші деталі. Оскільки конструкція інструментів не є складною, полагодити їх здатен навіть садівник-любитель. Важливо, що використовуючи змінні деталі до інструментів АРС, термін їх експлуатації вдається суттєво збільшити. Це дозволяє економити час і гроші.

Українським садівникам ми представляємо оригінальну продукцію японської компанії АРС в нашому Інтернет-магазині. Секатори, ножиці, пили та інші товари можуть з великим успіхом можуть застосовуватися як виробниками рослинної продукції, так і садівниками-аматорами. Усі товари відповідають високим стандартам якості, містять оригінальне маркування, прості у догляді та довговічні. Співвідношення «ціна-якість» для кожної позиції є оптимальним. Враховуючи це, ми бажаємо кожному обрати для себе тієї робочий інвентар, який задовольнить Ваші вимоги та потреби.

Інші статті
 • Городні роботи в червні
  Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
 • Що садити в червні?
  Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner