Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

ДОГЛЯД ЗА ВИНОГРАДОМ

ДОГЛЯД ЗА ВИНОГРАДОМ

Виноград (Vitis) садівники вирощують по всій території України. Проте, не всі знають, як правильно доглядати за цією рослиною.

Виноград буває столових, винних та ізюмних сортів. Ягоди багаті на вітаміни (А, В1, В2, С, Р, В6), цукри, мінеральні солі, ряд інших цінних компонентів.

Найбільші плантації винограду створені у південних областях України (Херсонська, Одеська, Миколаївська та інші області).

У перезволожених ґрунтах вирощування винограду ускладнене. Ми рекомендуємо садівникам, яким знайома проблема перезволоження, відводити від винограду зайву вологу шляхом створення спеціальних канавок. Для цієї мети чудово підійдуть лопати Беллота (Жолудь), з якими можна виконувати дану роботу як на легких ґрунтах, так і на ущільнених і кам'янко янистих.

Лозу необхідно підв'язувати до шпалери. Це роблять поетапно, в світові відростання нових пагонів. Наш Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент товарів для фіксації виноградної лози (дріт, замки, спеціальні інструменти), які можна успішно використовувати як у виробничих умовах, так і у власному саду.

Для збору врожаю рекомендуємо використовувати зручні моделі секаторів-плодознімачів. Вони розроблені спеціально для роботи із гронами, зручні, дуже маневрені та ефективні. На відміну від звичайних секаторів чи ножиць, плодознімачі не пошкоджують ніжні ягоди, делікатно та чітко виконують зрізи.

Виконуючи обрізку винограду, пам " ятайте

  • лоза не винна перевищувати 170-180 см;
  • зайві пагони завжди вилучають;
  • надлишок листя та пагонів призводять до поганої вентиляції та мінімального проникнення сонячного проміння;
  • інструмент для обрізки мусить бути міцним та дуже гострим.

Ми рекомендуємо застосовувати моделі сучкорізів та секаторів, розроблені провідними спеціалістами спеціально для роботи із твердою лозою. На відміну від класичних зразків, інструменти для винограду значно стійкіші до пошкоджень, деформацій, дозволяють ефективно працювати тривалий час без додаткових заточок та ремонтів.

Радимо садівникам-аматорам та професіоналам звернути увагу на ножиці для винограду Bahco P123-19-BULK, секатор Bellota 3628-INOX.B, сучкоріз Bellota 3589-50.B, сучкоріз Bellota 3589-40.B. Ці та ряд інших спеціальних інструментів можна придбати у нашому Інтернет-магазині за вигідними цінами та з доставкою по всій території України.

Деякі теплолюбні сорти, які вирощуються в північних регіонах, на зиму необхідно укладати на землю та покривати ялиновими гілками чи з допомогою інших засобів. Перед цим проводять прокопування ґрунту навколо стовбура та вгортання.

Якщо Ви бажаєте насолоджуватися чудовими врожаями винограду, не достатня лише придбати та висадити рослини. Виноградна лоза потребує догляду і піклування, умілих рук майстра та гарного ставлення. Кожен садівник, який прагне до успіху, може також замовити у нас спеціальну літературу (наприклад, книгу «Розумний виноградник») та ряд інших необхідних товарів.

Інші статті
  • Городні роботи в червні
    Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
  • Що садити в червні?
    Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner