Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

СЕКАТОРИ ТА ІНШІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЛІСОВОГО І МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

СЕКАТОРИ ТА ІНШІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЛІСОВОГО І МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Секатори, сучкорізи, пили, мачете необхідні працівникам галузі на етапі вирощування молодого лісу, при заготівлі кормів для мисливських тварин, проведенні санітарно-профілактичних заходів та для інших цілей.

Відомо, що кожен майстер вирізняється фізіологічними особливостями. Підбір ріжучих інструментів варто здійснювати із врахуванням того, якою рукою працює людина, скільки зусиль вона здатна докладати під час роботи. Важливо враховувати розмір долонь, наявність професійних захворювань та інші нюанси. Для покращення продуктивності праці у лісовому та мисливському господарстві можна використовувати портативні електросекатори. Вони прості в експлуатації, оснащені надзвичайно гострими лезами із високоякісної сталі, мають можливість працювати в декількох режимах.

Рак яблуні

По всій території України в мисливських угіддях заготовляють гілкові годуй із молодих не здерев'янілих пагонів чагарників та дерев. Найкраще оленеподібні (сарна європейська, олень благородний, лань) та зайцеподібні (заєць сірий) поїдають у зимові місяці заготовлені ще явились в місті у-червні гілкові віники із верби, осики, дуба, горобини, берези, липи, яблуні, груші, малини та інших рослин. Їх заготовляють з дотриманням чітких вимог. Зокрема, зрізані пагони чі гілки мають сягати у діаметрі одного сантиметра та довжини – близько метра. Варто також пам " ятати про дезінфекцію металевих поверхонь для запобігання поширенню небезпечних захворювань рослин, викликаних бактеріями, вірусами, грибами. Крім чагарникової та деревної сировини в угіддях заготовляють також віники з кропиви, люцерни, буркуну, топінамбуру, деяких інших рослин. Для їх скошування та зрізання оптимальними є коси, серпи, мачете. У нашому Інтернет-магазині можна придбати для працівників галузі високоякісні механічні коси Bellota. Такі інструменти прості у догляді, зручні у транспортуванні та надзвичайно маневрені, а особливо у віддалених та важкодоступних куточках господарств. Серпи та мачете Bellota дають можливість виконати заготівлю сировини для зимової підгодівлі тварин там, де працювати косою неможливо.

Ялина європейська

Для підгодівлі диких свиней, оленів та інших звірів і птахів у лісах облаштовують кормові поля. Це відкриті ділянки в межах лісу, де висівають та висаджують різноманітні злаки, топінамбур, картоплю та інші культури. Для догляду за рослинами рекомендуємо використовувати інвентар та інструмент від виробників, які десятиліттями вдосконалювали його.

В окремих лісництвах ведеться вирощування лікарських рослин. Залежно від площ, відведених для такої цілі, застосовують засоби для обробітку ґрунту, посіву та висаджування рослин, збору листя, квітів, плодів, коренів, кореневищ чи інших частин рослин. Більшість операцій від насінини до збору врожаю проводяться вручну. Причин цьому чимало. По-перше, часто для вирощування такої сировини обираються невеликі за площею ділянки в екологічно благополучних місцях. Там немає доступу рекреантам, не забруднений ґрунт та чисте повітря. По-друге – відсутні будь-які забруднення, пов'язані із застосуванням двигунів, які працюють на продуктах переробки нафти. Наш Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент штикових лопат, сапок, граблів, вил та інших засобів, які ідеально підійдуть для вирощування лікарських рослин у лісництвах. У нас також можна придбати кембрик для підв'зв'язування рослин, таблички та етикетки і ряд інших необхідних товарів.

Незамінними в лісовому та мисливському господарстві є пили, сокири, колуні та інші інструменти. Усі вони розраховані на виконання спеціальних завдань, пов'язаних із специфікою галузевих завдань.

Інші статті
  • Городні роботи в червні
    Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушити землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
  • Що садити в червні?
    Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner