




Пневмосекатор Felcomatic 70
Дана професійна пневматічна модель розроблена спеціалістами компанії Фелко для виконання дуже важкої роботи із обрізки рослин у великих обсягах. Купити пневмосекатор Felcomatic 70 відтепер мають можливість і українські користувачі. Швейцарські садові інструменти – це висока точність, надійність та довговічність.
Характеристики:
- вага – 710 г;
- довжина інструмента – 260 мм;
- максимальний діаметр зрізу – 30 мм;
- ручки необоротні;
- леза виготовлені з хромованої сталі;
- тип – пневматичний інструмент;
- для тих хто працює правою і лівою рукою;
- тиск – 7-15 бар;
- розхід повітря – 24-50 л/хв.;
- бренд Фелко (Felco);
- країна виробник – Швейцарія.
Особливості використання
Дану модель пневматичного садового інструмента можна застосовувати у лісовому, садово-парковому, сільському господарстві, ландшафтному дизайні та інших галузях. Оскільки при роботі не потрібно докладати фізичних зусиль, інструмент ідеально підійде тим працівникам, у яких великі обсяги роботи, а особливо – з твердими породами. При використанні за призначенням, правильному догляді та зберіганні, секатор служитиме своєму власнику багато років поспіль.
Додаткові опції
Рухома ріжуча голівка – можливий кут повороту 360°. Прилад обладнань двома системами безпеки – активною і пасивною. Подвійний поршень збільшує потужність інструменту. Працюючи із секатором, фізичні зусилля, які докладає працівник – лише прикладання ліз ріжучої голівки до потрібної ділянки на рослині, м'язової сили у процесі різання докладати не потрібно.
Купити садовий пневмосекатор Felcomatic 70 пропонуємо разом із супутніми матеріалами у нашому Інтернет-магазині eSad.com.ua. У нас лише найкращі зразки за максимально вигідними цінами. Обравши для себе пневматичний секатор Фелко – Ви гарантовано отримаєте ідеальні зрізи і задоволення від виконаної роботи, а рослини матимуть доглянутий вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felco |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Вага | 0.71 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | пневмосекатор |
| Рука | права|ліва |
| Вага, г | 710 |
| Покриття леза | хромоване |
| Довжина, см | 26 |
| Оборотність ручки | Немає |
- Ціна: 21 000 ₴





