Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садова замазка, віск

Будь-яке пошкодження зовнішніх покривів стовбура – привід для використання садового вару (або, іншими словами, садової замазки). Це може бути рана після щеплення чи обрізки. Також небезпечні для рослин сонячні опіки і тріщини викликані морозом. Подібного роду проблеми допоможуть вирішити спеціальні засоби догляду за рослинами. Ми пропонуємо купити з доставкою по Україні товари для професійного та якісного догляду за садом, газоном, квітами, іншими зеленими насадженнями. Усі засоби догляду за рослинами можуть використовуватися виробниками рослинної продукції та садівниками-аматорами. Ми гарантуємо високу якість товарів та їх ефективність.

Будь-яке пошкодження зовнішніх покровів стовбура – привід для використання садового вару (або, іншими словами, садової замазки). Це може бути рана після щеплення чи обрізки. Також небезпечні для рослин сонячні опіки і морозні тріщини. Всі ці явища значно погіршують фізіологічні властивості дерев та значно гальмують розвиток та процес зростання. Крім того, нездорові дерева мають невисоку урожайність.

Багато садівників считают, що цілком прийнятне застосування саморобного садового вару. Від ліше вони не враховують, що суміш, виготовлена власноруч, може не лише не дати належного захисту, але й сприяти швидкісному розвитку грибів хвороботворного характеру. Тому для загоєння будь-яких ран на деревах доцільніше використовувати професійно виготовлені засоби, які сприяють швидкому загоєнню та мають бездоганний хімічний склад.

Використання садової замазки

Замазка, розроблена біохіміками та біологами, призначається для створення оптимальних умів для приживлення живців та загоєння різного типу ран. Здебільшого рані утворюються внаслідок:

  • Щеплення;
  • Обрізки;
  • Нападів різноманітних шкідників;
  • Заморозків;
  • Появи лишаїв;
  • Зростання мохів;
  • Сонячних опіків.

Садовий вар покликаний захищати рослини від пересихань та надмірного зволоження. Крім того, сучасні суміші для замазки здатні дезінфікувати рани та заліковувати її. У природному середовищі рослини здатні протистояти ушкодженням самостійно, але всі культури, які вирощуються в саду, потребують допомоги людини.

Склад садових замазок

До складу сучасних засобів для лікування ран на деревах входять:

  • Натуральний ланолін – препарат натурального фармакологічного походження, безпечний для рослини;
  • Стимулятор росту;
  • Речовини, які мають бактерицидну та біофінгіцидну дію.

За допомогою сучасних сумішей для замазки рани загоюються в півтора рази швидше, ніж без їх використання. Замазка не перешкоджає зростанню рослин. Її можна використовувати в будь-який час, незалежно від пори року. Можна наносити шар замазки навіть восени, і навіть якщо вона не загоїть рану, то захистить її взимку від переохолодження, появи грибків чи інших згубних явищ.

Нанесення садового вару на гілки та стовбури обрізаних рослин сприяє захисту від потрапляння в рану води, повітря, різноманітних шкідливих комах, а також – грибів та бактерій. Однією з важливих функцій садової замазки є припинення соковиділення на місці, де був здійснений зріз. Це попереджує загнивання деревини в майбутньому.

Склад садової замазки, виготовленої сучасними виробниками, є абсолютно безпечним для людини та всіх видів рослин.

Купити недорого садову замазку та віск можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Радимо звернути увагу на червоний віск для здійснення гарячого щеплення, або мастики для щеплення холодного. У разі виникнення запитань Ви завжди можете звернути до наших кваліфікованих консультантів. Доставку продукції здійснюємо по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner