




Floria Sol Сульфат калію
Високоякісне водорозчинне мінеральне калійне добриво Floria Sol Сульфат калію сприяє цвітінню та плодоношенню, успішній зимівлі плодово-ягідних дерев та чагарників. Його застосування підвищує вміст вітамінів, сухої речовини та цукру в плодах, надає позитивний вплив на обсяг та якість урожаю, його здатність до зберігання. Рослини отримують високу стійкість до хвороб і шкідників, рясне та тривале плодоношення, гарне дозрівання пагонів.
Сульфат калію застосовують для підживлення плодово-ягідних культур, чутливих до нітратів (чорниця, полуниця). Добриво не містить важких металів та хлору, не токсичне для навколишнього середовища. Сприяє зменшенню кількості нітратів у плодах. Високоефективне та економне. Рекомендоване для органічного землеробства.
Основні характеристики добрива
- Формула: 0-0-51+46S
- Призначення – для плодово-ягідних культур
- Тип – для фертигації
- Вага – 200 г
- Термін зберігання – 5 років
- Бренд (виробник) – Floria
- Країна-виробник – Бельгія (Solupotasse)
- Розфасовано в Україні.
Рекомендації щодо застосування у вигляді водного розчину
Слід поєднувати сульфат калію з аміачною селітрою, монокалію фосфатом, сульфатом магнію для створення комплексних добрив. Розчиняти 10-25 г добрива у 10 літрах води. Підживлення робити кожні 7-14 днів у період квітень-вересень.
При позакореневому внесенні рослини обприскують розчином 15-20 г сульфату калію в 10 л води з розрахунку 5 л розчину на 100 квадратних метрів, 0,5 л на кущ до 2-3 л на дерево.
Рекомендації щодо застосування у вигляді гранульованого добрива
Для підживлення овочевих культур та суниці – 5-7 г/м2, ягідних чагарників – 7-8 г/м2. Добриво після внесення заробляють у ґрунт або розчиняють поливом.
Точна кількість необхідних добрив залежить від вмісту калію в ґрунті, рН, стані та віці рослини.
Склад добрива
- Калій (K2O) 51%
- Сірка (S) 19%
Запобіжні заходи при роботі з добривами
Працювати з добривами слід у гумових рукавичках. Після роботи вимити обличчя та руки з милом. Зберігати добрива у сухому, прохолодному приміщенні, у місцях, недоступних для дітей та свійських тварин. Берегти від вологи та вогню.
| Упаковка | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Упаковка | Дой пак |
| Основні | |
| Виробник | Floria |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для плодово-ягідних культур |
| Вид добрива | Комплексний |
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Препаративна форма | Порошок |
| Концентрована форма добрива | Так |
| Зберігання | |
| Термін зберігання | 60 міс |
| Діючі речовини | |
| Калій | 51 % |
| Сірка | 19 % |
- Ціна: 49 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 120400103627
Добриво Floria Sol сульфат калію водорозчинне Флорія Сол - 200 г
49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (68) 233-22-33


