Корзина
232 отзыва
+380682332233
Добавить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
eSad.com.ua

Догляд за інструментом

Садовий інструмент для професіоналів та аматорів в мистецтві догляду за рослинами потребує постійного огляду. Якщо Ви бажаєте, щоб ножі, сучкорізи та секатори радувати ефективністю роботи, обов’язково маєте потурбуватися про гостріння лез та профілактику появи іржі та інших небажаних проявів.
ГалереяСписок
1 2

Зважаючи на те, що всі інструменти потребують догляду, ми підготували для наших клієнтів необхідні товарні позиції, які допоможуть утримувати улюблені інструменти в належному порядку.

Які бувають пристосу​вання для догляду за інструментами?

Інструментами для догляду вважають групу пристосувань, які призначені виконувати окремі функції. Серед них можна виділити такі, як засоби для здійснення гостріння ножів, засоби для нанесення спеціальних мастил на інструмент, засоби для здійснення іншого догляду за садовими пристосуваннями. В нашому асортименті інструменти для догляду за садовим інвентарем представлені найкращими зразками від провідних світових виробників. Кожен з клієнтів може обрати для себе саме той засіб, який гарантовано забезпечить якісні заходи по збереженню інструменту в робочому стані.

Засоби для догляду за р​іжучими інструментами

  1. Бруски для гостріння і точильні камені. Пропозиційний ряд цих засобів включає в себе синтетичні та натуральні пристосування. Як перші, так і другі забезпечують ефективне загострення лез всіх ріжучих інструментів – від садових ножів і до професійних секаторів. Найбільш ефективними є двосторонні точильні камені. Вони характеризуються різною зернистістю поверхні. Більш крупна фракція призначена для гостріння, а дрібна – для доведення ріжучої поверхні. Випуск точильних брусків для відомих компаній є своєрідним додатковим способом залучення нових симпатиків, адже купивши брендів ніж, або секатор, покупець гарантовано захоче підгострювати його фірмовим бруском. Зазвичай, такі бруски мають дорожчу ціну, ніж багато інших ринкових пропозицій. Але садівники в основній своїй масі готові платити дорожче за отримання брендового продукту. Всі фірмові бруски і точильні камені мають високу ергономічність, ними зручно користуватися та й тримати такий предмет у руці – одне задоволення
  2. Пристосування для гостріння ножів кишенькового типу. Такі вироби мають здатність зручно складатися та поміщатися у кишені. Ними зазвичай гострять ножі в процесі роботи, так би мовити, в польових умовах. Такі пристосування – ідеальний варіант для садівника, який працює на віддалі від «бази». Вони дозволяють робітникові бути готовим до будь-яких несподіванок та в короткі терміни впливати на ситуацію.
  3. Комплекти для гостріння та доведення професійного типу. Зазвичай характеризуються відмінним результатом після використання. За допомогою таких пристосувань можна здійснювати багатоступінчастий догляд за лезами. Вони поєднують різні види точильних каменів, шкіряні ремені та спеціальні види пасти для доведення лез.
  4. Ремені зі шкіри – засоби для прихильників гостріння лез за допомогою шкіряних ременів. У нас представлені переважно німецькі моделі.
  5. Полірувальні пасти та мастила. Це засоби для справжніх майстрів. Підвищений попит на такі продукти свідчить, що шанувальників догляду за інструментом за допомогою паст і мастил більше, ніж достатньо.

Як купити засо​би для догляду за інструментом?

Такі засоби – це продукція, на якій не варто економити. Відомо, що легше тримати інструмент доглянутим, ніж періодично купувати все нові і нові зразки. В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua є всі необхідні товарні позиції для того, щоб допомогти клієнтам впоратися з важливою справою догляду за інструментом.

В разі виникнення питань щодо призначення того чи іншого засобу, наші менеджери готові надати професійну консультацію.

Купити засоби догляду за садовими інструментами та інструменти різного типу недорого можна, детально вивчивши каталог магазину eSad.com.ua. Задоволення клієнта – це головна винагорода для нас. Тому ми не втомлюємося поповнювати асортимент якісною брендовою продукцією. Замовити товари можна за допомогою телефонного дзвінка за номерами, вказаними на сайті. Чекаємо Ваших відгуків про співпрацю!

Доставку садових інструментів та спеціальних засобів для догляду за інвентарем здійснюємо по всій території України.