Корзина
374 отзыва
+380682332233
Добавить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
eSad.com.ua

САДОВИЙ СТЕПЛЕР: ВИБІР, ЗАСТОСУВАННЯ, СЕРВІС

САДОВИЙ СТЕПЛЕР: ВИБІР, ЗАСТОСУВАННЯ, СЕРВІС

Садові степлери з моменту їх появи на ринку, щороку завойовують все більше нових прихильників. І любов до такого інструмента має неабияке підґрунтя.

Про те, як обрати хороший садовий степлер, застосовувати його для фіксації рослин та доглядати за ним, ми розповімо у цій статті.

Для здійснення вдалого вибору ми рекомендуємо ознайомитися із асортиментом та модифікаціями степлерів. Про ряд критеріїв, на які варто звернути увагу, ми розповімо далі.

На що варто звернути увагу у виборі степлера​

 • бренд і відгуки про товар покупців;
 • вагу та розмір – від цього залежатиме оперативність роботи із фіксації рослин;
 • можливість докупити у потрібний час розхідні матеріали – стрічки, скоби, нитки;
 • важливо також мати можливість докупити замінні ножі до степлера;
 • діаметр зв’язування (різні моделі дозволяють працювати із рослинами, пагони яких відрізняються за товщиною);
 • стійкість до корозії та деформацій;
 • комплектацію та наявність чохла.

Звісно, обирати садовий степлер можна за ціною, дизайном та іншими критеріями. Однак, варто пам’ятати про те, що він має служити безперебійно протягом тривалого періоду. Найкращими на українському ринку є зразки степлерів-зшивачів HT-B (NL) MAX (Макс), Attalink тип 3А, Attalink тип 6А, HT-R1 GUN MAX (Ган Макс), деякі інші.

Зразки HT-B(NL) MAX (Макс), HT-R1 GUN MAX (Ган Макс), Attalink тип 3А  дозволяють працювати із рослинами до 45 мм у діаметрі. Модель Attalink тип 6А може застосовуватися для підв’язки рослин до 60 мм у діаметрі.

Інструмент повинен зручно розміщуватися у долонях майстра, працювати безперебійно, бути ергономічним та стійким до поломок. Натискання на важіль має бути досить легким та не призводити до передчасної втоми.

До поломок степлерів призводить використання несумісних розхідних матеріалів (скобок, стрічок, ниток), їх застосування не за призначенням у інших галузях, зберігання неналежним чином.

Наш Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент розхідних матеріалів для садових степлерів – полоси, скоби, еластичні нитки, запасні леза. Рекомендуємо купувати розхідні матеріали завжди із запасом, оскільки від цього може залежати своєчасність виконання підв’язки рослин. Якщо фіксацію стебел та пагонів проводити із запізненням, то це негативно позначиться не лише на зовнішньому вигляді рослин, а також на урожайності чи інших критеріях якості.

Застосування степлерів доцільне у лісовому, садово-парковому, тепличному господарстві. Цей інструмент може використовуватися як на виробництві, так і садівниками-любителями. На відміну від ручного марудного підв’язування, степлер фіксує рослини за лічені секунди, тим самим суттєво покращуючи якість роботи та продуктивність праці.

Кому потрібен степлер-зшивач​

 • садівнику, дачнику, селянину для приватного господарства;
 • працівнику садового центру, розплідника, ботанічного саду;
 • виробникам плодово-ягідної та овочевої продукції;
 • іншим особам, що працюють із рослинами, які потребують фіксації.

Сервісне обслуговування кожної моделі степлера може мати певні відмінності, які залежать безпосередньо від конструкції. Проте, існує ряд обов’язкових  вимог, яких необхідно дотримуватися власникам степлерів. По-перше, після роботи завжди їх потрібно своєчасно очищати від пилу та бруду. По-друге – берегти від вологи та зберігати у сухих приміщеннях в чохлах чи інших захисних упакуваннях. По-третє – слідкувати за гостротою лез, плавністю подачі підв’язувального матеріалу, роботою важеля. Більшість дрібних поломок садівник може усунути самостійно. Ця особливість робить садові степлери-зшивачі затребуваними та популярними не лише в Україні, а й в усьому світі.

Бажаємо Вам вдало купити степлер та використовувати його у догляді за рослинами впродовж багатьох років. Наші консультанти охоче допоможуть у виборі товару, розкажуть про застосування та догляд за ним, запропонують сумісні розхідні матеріали і зручний спосіб доставки покупки.

Другие статьи
 • Городні роботи в червні
  Літо – це особливо гаряча пора для городників. Якщо навесні найбільш затребуваними інструментами були лопата з граблями, то в червні слід озброюватися лійками та сапами. Адже літнє сонце сушить землю, випаровуючи вологу, яка так необхідна рослинам.
 • Що садити в червні?
  Традиційно, найгарячішим періодом для садівників і городників вважається кінець весни. Проте, досвідчені дачники знають, що ряд посадкових робіт можна продовжувати і в червні. Як правило, початок літа є прийнятним для висадки багатьох культур.