Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Різні видавництва

Інтернет-магазин eSad.com.ua пропонує своїм клієнтам широкий вибір літератури про садівництво та догляд за культурними рослинами, які культивуються в межах України. У нас представлені кращі зразки продукції українських та зарубіжних видавництв. Всі книги покликані відповідати на актуальні запитання, які диктує сьогоднішнє рослинництво.

Книги, видані українською та російською мовою дають максимально змістовну інформацію як для професіоналів, так і для садівників-аматорів. Література буде корисною власникам приватних садів, працівникам сфери благоустрою, персоналу розплідників та садових центрів, дизайнерам ландшафту та іншим категоріям людей, які так чи інакше дотичні до рослинного світу. Нижче ми наведемо інформацію про українські видавництва, продукція яких користується широкою популярністю серед покупців нашої країни. Всі книги є актуальними для сьогодення та видрукувані вже після 1990 року.

Видавництва Харкова

Харківські видавництва є досить популярними серед книголюбів усієї країни. Ми пропонуємо звернути увагу на такі з них:

  1. «Клуб сімейного дозвілля». Фірма випускає книжкову продукцію різних спрямувань. Видавнича група намагається висвітлити максимум тем, які можуть цікавити сучасного користувача. Не останніми серед продукції є книги про вирощування плодових, декоративних та кімнатних рослин. У нас представлені книги про виноградарство, вирощування плодово-ягідних чагарників, догляд за трояндами тощо. Крім того, наявні книжки про здійснення ефективних щеплень та якісної обрізки рослин. Не останнє місце посідає і література про дизайн ландшафтів.
  2. Видавництво «Ранок». Спеціалізація – навчальна та наукова література різних спрямувань. Серед продукції, що виготовляється для учнів шкіл та інших навчальних закладів, гідно представлені і книги для дорослих. Радимо звернути увагу на представлені у нас зразки видавництва «Ранок», присвячені вирощуванню садових рослин.
  3. Видавництво «Школа». В основному видавничий дім спеціалізується на дитячій літературі, але не менш цікавими є енциклопедичні видання про кімнатні рослини, представлені виробником.
  4. Видавництво «Аргумент Принт». Спеціалізується на випуску художньої, прикладної, навчальної літератури. Цікавими є зразки про здоров’я, кулінарію та основи рукоділля. У нашому магазині представлені книги про ландшафтний дизайн та облаштування живих огорож, видані в «Аргумент Принт».

Видавництва Донецька та Івано-Франківська

  1. БАО. Видавництво, розташоване в Донецьку. Має 20-річний досвід у сфері створення літератури для дорослих і дітей. Не останнє місце серед продукції посідають книги про рослини.
  2. Видавництво «Хмелева», Івано-Франківськ. В нашому магазині представлене фундаментальною працею «Екзотичні ліани, дерева і кущі в ландшафтах України.

Купити недорого книги різних українських видавництв в інтернет-магазині eSad.com.ua досить просто – достатньо зателефонувати нашому менеджеру для оформлення замовлення. Доставку книг здійснюємо по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner